Letní brigády pro studenty

Nabídka brigád na jaro a léto je opravdu široká. V seznamu brigád lze dohledat například místo hostesky nebo promotéra na různých reklamních akcích, instruktora, oddílové vedoucí, vychovatelky či vychovatele na letním dětském táboře, překladatele, brigádníka na jarní, popřípadě letní chmelové práce a nakonec i různé brigády v zahraničí. Výběr je opravdu široký a záleží jen na štěstí a Vašich schopnostech, které z výše jmenovaných brigád dosáhnete. Nejen letní brigády pro studenty mohou zastávat pozice: skladník v obchodních centrech, řidič malého auta na rozvozy, prodavačka, servírka, barman, pracovník v telemarketingu apod.

Brigády pro studenty – práce na stavbě

Stavební a pomocné práce na jsou oblíbenou brigádou u fyzicky zdatnějsích studentů. Tyto aktivity se týkají i různých přípravých,vykopové,bourací i vyklízecí prácí. Přes letní období se na Internetu objevuje velké množství těchto nabídek a proto není problém takouvou práci získat. Vynaloženému usílí mnohdy odpovída i zajímavé finanční ohodnocení.

Hostesky, promotéři reklamních akcí

Jistě jste se již setkali ve velkých nákupních centrech s různými akcemi, kdy je Vám nabízen ten či onen produkt zdarma. Na ulici Vás oslovila dvojice půvabných slečen s tiskovinami, popřípadě s jinými materiály, které v sobě skrývaly informativní hodnotu. To je jen nepatrný výčet činností, které práce hostesky, popřípadě promotérů reklamních akcí představuje.

Brigáda na dětském letním táboře

Letní dětské tábory jsou a vždy byly vyhledávané studenty středních, ale i vysokých škol jako slušná možnost výdělku. Koneckonců, léto strávené v přírodě, u vody nebo v horách a ještě být zaplacen je ideální kombinací, nemyslíte? Existuje několik pozic, které mohou být obsazeny studenty středních i vysokých škol.
Především to jsou posty instruktorů, oddílových vedoucích, vychovatelek či vychovatelů, dále pak zdravotních asistentek a pomocných sil v kuchyni. Výběr je zde opravdu široký a my věříme, že pokud si vyberete letní brigádu v rámci dětského tábora, nebudete zklamáni.

Brigáda – překladatelská činnost

V tomto případě se jedná o konkrétní skupinu studentů středních, popřípadě vysokých škol, kteří jsou schopni vykonávat tento druh práce. Studenti, ovládající konkrétní jazyk jsou zaměstnáni ve společnostech na překlady různých materiálů týkajících se toho daného projektu. V rámci této, ale i všech ostatních brigád je nutné dodržovat zákoník práce. To znamená, maximální počet hodin v týdnu nesmí překročit 40 hodin, nejdéle 8 hodin denně, studenti nesmí pracovat přesčas apod. Zajímavé nabídky naleznete na Job.cz.

Chmelová brigáda

Jedná se o velice jednoduchou práci, která spočívá v takzvaném zavěšování drátků z plošiny, ve většině případů se jedná zhruba o 6 metrovou výšku. Této brigády se mohou zúčastnit studenti jak středních, tak i vysokých škol. Tyto práce jsou poměrně slušně placené a ve většině případů je zajištěna strava i ubytování.

Volná místa v Brně
Přestěhovali jste se do jihomoravské metropole a marně hledáte práci? Úřad práce v Brně nabízí možnost nechat si denně zasílat aktualizovanou nabídku pracovních míst v Brně a v okolí.