Zimní brigády pro studenty

Nejčastější zimní brigády pro studenty

Mezi nejčastější brigády v období podzimu a zimy patří práce v lese, na horách, v parcích, sadech nebo na farmách. Samozřejmě, že své stálé místo zde mají takzvané celoroční brigády. Brigády, jako jsou práce ve firmách na pozici asistentka v kanceláři, pomocná síla ve fast food restaurantech, skladnící, vybalovači zboží, pracovníci v telemarketingu apod. Studenti mají opravdu široké pole nabídek, ze kterých si mohou vybrat tu, která je pro ně nejpřijatelnější a nejzajímavější.

Brigády pro studenty v lese

Brigády v lesích jsou vyhledávány velice často pro svoje kouzlo a romantické prostředí. Přeci jenom když je člověk obklopen přírodou, tak jeho duševní stránka prochází očistou a regenerací. A v čem vlastně spočívá brigáda v lese? Každý rok se musí vysazovat nové stromky smrčků a jiných druhů porostů. Jedná se o takzvanou dosadbu, kdy staré kusy stromů jsou nahrazovány novými. Dále se pak zazimovávají již uchycené stromky, připravují se krmelce pro zvěř na zimu apod. Tato brigáda je vhodná pro milovníky lesní přírody a zvěře.

Brigády v zimě

Brigády pro studenty na horách

Zimní brigády na horách jsou velice vyhledávanými hlavně mezi studenty vysokých, ale i středních škol. Hory nabízejí mnoho pracovních příležitostí, jako jsou například práce lyžařského či snowboard instruktora, práce na horských chatách na pozicích pokojských, uklizeček, kuchařů a dalších. Ve většině případů se jedná opravdu o sezónní záležitosti, které trvají jen několik málo měsíců.

Brigády pro studenty na farmě

Brigády na farmách jsou v nabídkách především v jarních a letních měsících. Ovšem, je možné se setkat i s brigádou na farmě v podzimní části roku. Asi nejvíce žádanou prací v tomto období roku je práce kolem koní a s nimi spojených osad. To znamená, opravy a budovaní ohrad. Příprava farmy na zimní období. Práce kolem koní samotných, každodenní práce jako jsou krmení, výměna čerstvé podestýlky apod.

Volná pracovní místa v Teplicích
V severočeském regionu je nedostatek kvalitních pracovních příležitostí. Na strankách https://volna-pracovni-mista.eu/urad-prace-teplice nabízí denně aktulizované nabídky práce a zaměstnání pro muže i ženy.